PO RAZ DRUGI JESTEŚMY W DRUŻYNIE SZLACHETNEJ PACZKI !

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

11 grudnia 2015

SZLACHETNA PACZKA to wieloletni i ogólnopolski projekt, który łączy ludzi mądrego pomagania. Rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji otrzymują wsparcie ze strony darczyńców, którzy przygotowują pomoc odpowiadającą na konkretne ich potrzeby. Przekazywana pomoc ma być inspiracją do walki z trudnościami, dającą impuls do zmian, aby ludzie mimo wszelkich trudności wygrywali swoje życie.

W bieżącym roku także nie pozostaliśmy obojętni na ten ogólnopolski apel i w naszej gminie podjęliśmy się zorganizowania SZLACHETNEJ PACZKI.

Do SZLACHETNEJ PACZKI włączył się Wójt Gminy Siekierczyn wraz z pracownikami Urzędu Gminy, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu oraz placówek oświatowych z terenu gminy.

Przygotowywana jest konkretna pomoc dla 3 osobowej rodziny z terenu powiatu lubańskiego, w której występuje długotrwała i ciężka choroba.

W dniach 12 - 13 grudnia 2015 r. SZLACHETNA PACZKA zostanie przewieziona do MDK w Lubaniu ul. Kościuszki 4 i przekazana wolontariuszom, którzy następnie przekażą ją dla potrzebującej rodziny.

Dzięki włączeniu się do ogólnopolskiego projektu SZLACHETNA PACZKA mamy nadzieję, że ktoś poczuje, że jest ważny i z pewnością poradzi sobie w życiu.

Zachęcamy serdecznie Wszystkich ludzi dobrej woli i mądrego pomagania do realnej zmiany świata na lepsze – poprzez dołączenie do ogólnopolskiego projektu SZLACHETNA PACZKA.

Kierownik GOPS w Siekierczynie
/ - / Zofia Chmielewska

Zofia Chmielewska

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Logo

    Logo

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:GOPS w Siekierczynie
Data utworzenia:2015-12-11
Data publikacji:2015-12-11
Osoba sporządzająca dokument:Zofia Chmielewska
Osoba wprowadzająca dokument:Zofia Chmielewska
Liczba odwiedzin:3578

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2015-12-11 12:22:24Dodanie informacjiPO RAZ DRUGI JESTEŚMY W DRUŻYNIE SZLACHETNEJ PACZKI !
2015-12-11 12:22:18Dodanie informacjiPO RAZ DRUGI JESTEŚMY W DRUŻYNIE SZLACHETNEJ PACZKI !
2015-12-11 12:21:06Dodanie informacjiPO RAZ DRUGI JESTEŚMY W DRUŻYNIE SZLACHETNEJ PACZKI !