Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siekierczynie

POJECHALI NA WAKACJE:-)

2 sierpnia 2021

22 lipca br. sześcioro  najmłodszych  mieszkańców gminy Siekierczyn w wieku  od 7 - 16  roku życia  pojechało autokarem na nieodpłatne 14 dniowe kolonie nad polskie morze. Wypoczynek zostanie sfinasowany ze środków pozostajacych w dyspozycji Wojewody Dolnośląskiego.

We współpracy z Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siekierczynie dokonał rekrutacji dzieci z terenu Gminy Siekierczyn na kolonie adresowane do dzieci i młodzieży z mniejszymi szansami.

Wypoczynek zorganizowało Biuro Podróży KON  TIKI Łabaz i Grochantz spółka jawna  z siedzibą we Wrocławiu ul. Kościuszki 34, które zostało wyłonione w drodze postępowania  przetargowego przeprowadzonego przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

Dzieci pojechały do nadmorskiej miejscowości Pustkowo (Gmina Rewal), do Ośrodka Wypoczynkowego MAGDA, gdzie  przebywać będą  do 4 sierpnia br.

Nad  bezpieczeństwem naszych dzieci czuwać będzie wykwalifikowana kadra pedagogiczna.

A w programie kolonii między innymi będą: kąpiele w morzu pod okiem ratowników, plażowanie, nadmorskie spacery, wycieczki po okolicy i różne zajęcia zapewniające dzieciom relaks i dobrą zabawę. Wszystko oczywiście z zachowaniem wszelkich obostrzeń sanitarnych przeciwko COVID - 19.

Wszystkim uczestnikom kolonii w Pustkowie życzymy bezpiecznego i udanego wypoczynku  oraz sprzyjającej  pogody:-).

Dyrektor i  Pracownicy
GOPS w Siekierczynie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-08-02
Data publikacji:2021-08-02
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:586

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2021-08-02 07:46:21Dodanie informacjiPOJECHALI NA WAKACJE:-)